International competition Davorin Jenko 2024, Beograd
15. marec - 20. marec 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonatan Avšič | Klavir | Klavir, predkategorija B | Damijana Avšič | 96,5 točk, I. nagrada | |
2. | Alina Jezernik Širca | Klavir | Klavir, predkategorija B | Melita Estigarribia Villasanti | 96,5 točk, I. nagrada | |
3. | Izabela Avšič | Klavir | Klavir, A kategorija | Damijana Avšič | 94 točk, II. nagrada |
53. tekmovanje mladih glasbenikov RS – TEMSIG 2024
4. marec - 22. marec 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evita Košir Basle, Taja Strojin, Anja Razboršek, Sara Vahčič Miyazaki |
Flavta | Komorne skupine s pihali - 1.b | Agata Gojkošek | 87,67, bronasto priznanje | |
2. | Brina Jelačič, Pika Poljanšek, Sienna Sinani |
Kitara, Flavta |
Komorne skupine s pihali - 1.a | Katja Klinc, Agata Gojkošek |
93 točk, srebrna plaketa | |
3. | Hana Dedić | Kitara | Kitara - 1.b | Matjaž Kreča | 94 točk, srebrna plaketa | |
4. | Patrick Kovačič | Kitara | Kitara - 1.a | Matjaž Kreča | 93,33 točk, srebrna plaketa | |
5. | Timotej Talović | Kitara | Kitara - 1.a | Maruša Mirnik | 93 točk, srebrna plaketa | |
6. | Aleš Guček | Kitara | Kitara - 1.b | Matjaž Kreča | 91 točk, srebrna plaketa | |
7. | Ema Pižorn | Kitara | Kitara - 1.b | Matjaž Kreča | 91 točk, srebrna plaketa | |
8. | Matija Birk | Kitara | Kitara - 1.b | Katja Klinc | 9o,67 točk, srebrna plaketa |
Master dance festival - LUKEC OPEN 2024
9. februar - 11. februar 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ana Čokl, Iza Kvas, Sofia Laul, Julija Marčič, Zarja Petrovič Poljanec, Medeja Pirnat, Iza Rak, Eva Zadobovšek, Hanna Žnidar, Tara Janjič, Lara Krajnc, Tanaja Otavnik, Tajda Štorman, Pina Polona Trobiš, Ana Zadobovšek, Maša Zorko |
Balet, Balet - nadaljevalni nadstandardni program |
Ballet formation junior | Ines Mandelj | 96 točk, srebrno priznanje, 1. mesto |
13. Mednarodno tekmovanje "Ivan Rijavec" Rogaška Slatina
3. februar - 4. februar 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alina Jezernik Širca | Klavir | Mali pianisti | Melita Estigarribia Villasanti | I. nagrada, 98 točk, nastop na večernem koncertu |
Winter open Zagreb 2023
14. december - 17. december 2023
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nina Čadež, Tia Janjič |
Balet - nadaljevalni nadstandardni program | Ballet Duo Senior | Ines Mandelj | 1. mesto, 50,90 točk |