18. Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Euritmia Povoletto (Udine, Italija)
25. junij - 29. junij 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Iza Štih Flavta Kategorija A, disciplina pihala, trobila in tolkala Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in druga nagrada (96,13 točk)
Mednarodno tekmovanje Tomaž Holmar 2014
29. maj - 1. junij 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Jošt Randl Klavir Kategorija A junior, A1 Magdalena Navodnik tretja nagrada in bronasto priznanje (85 točk)
2. Ema Oblak Klavir Kategorija A junior, A1 Magdalena Navodnik druga nagrada in srebrno priznanje (93 točk)
4. Mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje
21. maj - 23. maj 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Jošt Randl Klavir Klavir solo - kategorija A Magdalena Navodnik zlato priznanje
2. Ema Oblak Klavir Klavir solo - kategorija B Magdalena Navodnik srebrno priznanje
3. Janez Vošner Klavir Klavir solo - kategorija B Irena Kralj zlato priznanje
Državno srečanje mladih raziskovalcev

18. maj 2014

Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lara Sonjak Violina Raziskovalna naloga: Vpliv barve žime violinskega loka na zvok Andraž Slakan zlato priznanje
10. Mednarodno srečanje harmonikarjev – Beltinci
8. maj - 10. maj 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Marovt Harmonika Harmonika – kategorija A Gašper Kundih 2. nagrada (89,50 točk)
Mednarodno tekmovanje Omiš guitar fest
24. april - 26. april 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lana Krajnc Kitara 1. kategorija Vesna Pobežin Roš prva nagrada (90 točk)
Dnevi kitare v Krškem
12. april - 13. april 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Jaka Križnik Kitara Kitara solo, 2. kategorija Urša Tekavc zlato priznanje (93,33 točk)
2. Eva Pišek Kitara Kitara solo, 2. kategorija Urša Tekavc zlato priznanje (91 točk)
3. Hana Robič Kitara Kitara solo, 2. kategorija Anja Žafran srebrno priznanje (83 točk)
4. Nuša Jurjovec,
Tina Brglez,
Ana Dobovičnik
Kitara Komorna igra; 1. kategorija Marija Alatič srebrno priznanje (87,33) in 3. nagrada
5. Andrej Trofenik,
Val Vovk Petrovski,
Ema Brglez,
Lara Krajnc
Tolkala,
Kitara
Komorna igra; 3. kategorija Anton Alatič,
Marija Alatič
zlato priznanje (92,00 točk) in 3. nagrada
6. Nika Čretnik,
Klara Evita Habat,
Polon Pascal Trobiš
Kitara Komorna igra; 3. kategorija Marija Alatič srebrno priznanje (81,33 točk)
6. Mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin Svirel
28. marec - 13. april 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Brina Gabrovec,
Sara Gabrovec,
Živa Grobelnik
Citre Disciplina strunski instrumenti/ kategorija Černigoj Neli Zidar Kos zlato priznanje (95 točk) in posebna nagrada: pol koncerta v okviru citrarskega abonmaja ZKŠT Žalec v sezoni 2014/2015
2. Estera Kos Flavta Disciplina pihala, trobila in tolkala solo, kategorija C Nina Fajfar Baša Melita Estigarribia Villasanti srebrno priznanje (94 točk)
43. Tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije
10. marec - 20. marec 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Kategorija klavirski duo 1.a Melita Estigarribia Villasanti zlata plaketa in druga nagrada (100 točk) ter POSEBNO NAGRADO ZA NAJBOLJŠO IZVEDBO OBVEZNE SKLADBE
2. Matija Goršek Tolkala Kategorija tolkala 1.a Dejan Tamše Irena Kralj zlata plaketa (95,33 točk)
3. Tajda Randl,
Nuša Rogl
Komorna igra,
Klavir
Kategorija klavirski duo 1.a Melita Estigarribia Villasanti,
Željka Kolenc
bronasta plaketa (88,67 točk)
4. Jurij Plaskan Tolkala Kategorija tolkala 1.b Dejan Tamše Irena Kralj bronasta plaketa (85,67 točk)
11. Mednarodno glasbeno tekmovanje Davorin Jenko (Beograd, Srbija)
14. februar - 21. februar 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Iza Štih Flavta Predkategorija A Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti prva nagrada in tretje mesto (98,60 točk)
17. Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja
12. februar - 13. februar 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Kategorija klavirski duo 1.a Melita Estigarribia Villasanti prvo mesto, zlato priznanje (99 točk) in posebna nagrada za najboljše izvedeno obvezno skladbo
2. Tajda Randl,
Nuša Rogl
Klavir Kategorija klavirski duo 1.a Melita Estigarribia Villasanti,
Željka Kolenc
tretje mesto in zlato priznanje (92 točk)
3. Vanessa Vrečič,
Jana Ušen
Klavir Kategorija klavirski duo 1.b Irena Kralj srebrno priznanje (88,33 točk)
4. Matija Goršek Tolkala Kategorija tolkala 1.a Dejan Tamše Irena Kralj zlato priznanje (90 točk)
5. Jurij Plaskan Tolkala Kategorija tolkala 1.b Dejan Tamše Irena Kralj zlato priznanje (91,33 točk)
3. Mednarodno tekmovanje pianistov Ivan RIjavec v Sp. Idriji
25. januar - 26. januar 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Laura Jelen Klavir Kategorija Mali pianisti Irena Kralj 2. nagrada (90 točk)
Mednarodno tekmovanje mladih violinistov in pianistov Tartini
6. december - 8. december 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Klavir - kategorija B2 Melita Estigarribia Villasanti 1. nagrada (96,25 točk) in 2. mesto
2. Ana Potočnik Klavir Klavir - kategorija B2 Magdalena Navodnik 3. nagrada (75,25 točk)
3. Urška Gubenšek Klavir Klavir - kategorija B3 Andreja Paščinski 3. nagrada (75,75 točk)
4. Tajda Randl Klavir Klavir - kategorija B1 Melita Estigarribia Villasanti 1. nagrada (97 točk)
5. Janez Vošner Klavir Klavir - kategorija B1 Irena Kralj 1. nagrada (93 točk)
6. Martin Žekar Klavir Klavir - kategorija B2 Irena Kralj 2. nagrada (88 točk)
7. Neža Pogačar Klavir Klavir štiriročno - kategorija C1 Melita Estigarribia Villasanti 1. nagrada (98 točk) in 2. mesto
9. mednarodno glasbeno tekmovanje ARS nova (Trst, Italija)
27. november - 3. december 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Klavir - Kategorija B Melita Estigarribia Villasanti prva nagrada (100 točk), prvo mesto in posebno priznanje "1° PREMIO ASSOLUTO"
2. Iza Štih Flavta Flavta - Kategorija A Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti prva nagrada (98 točk) in drugo mesto