13. Mednarodno koroško klavirsko tekmovanje 2024
24. maj - 27. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
Mednarodno glasbeno tekmovanje "Tomaž Holmar" 2024, Naborjet (Malborghetto)
17. maj - 19. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ema Vedenik Klavir A2 Željka Kolenc 1. nagrada, 95 točk, 3. mesto
25. mednarodni kitarski festival 2024, Beograd
15. maj - 19. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Hana Dedić Kitara 2. kategorija Matjaž Kreča 8. nagrada
BOLERO mednarodno glasbeno tekmovanje, Muta 2024
13. maj - 17. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Nik Fajfar Tolkala Tolkala - 2. kategorija Dejan Tamše Damijana Avšič Zlata plaketa
2. Izak Miglič Trobenta Trobenta - 3. kategorija Jan Grčar Vita Kovše Zlato priznanje
3. Vid Vrhovec Rog Rog - 1. kategorija Jan Grčar Vita Kovše Zlato priznanje s pohvalo, 1. nagrada, 1. mesto
4. Izak Rajh Pozavna Pozavna - 1. kategorija Jan Grčar Vita Kovše Zlato priznanje
47. mednarodno srečanje harmonikarjev, Pula
7. maj - 10. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Tit Derča Harmonika Baby Nataliia Ermakova 2. nagrada, 87,67 točk
2. Jaša Derča Harmonika B2 Nataliia Ermakova 1. nagrada, 93,33 točk
Mednarodno pevsko tekmovanje Lav Mirski 2024, Osijek
3. maj - 5. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Tinkara Pfeifer Petje 2. kat. Andreja Krt Željka Kolenc 1. nagrada, 91,66 točk, 2. mesto
Mednarodno spletno tekmovanje mladih glasbenikov Zagreb 2024
2. maj - 7. maj 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ema Nišandžić Klavir Predkategorija B Željka Kolenc 1. nagrada, 96 točk
2. Ema Vedenik Klavir B Željka Kolenc 1. nagrada, 96 točk, 2. mesto
3. Nejc Plaskan Klavir A Magdalena Navodnik 2. nagrada, 88 točk,
4. Lana Kurent Klavir A Magdalena Navodnik 1. nagrada, 94 točk
5. Manca Jagodič Klavir A Magdalena Navodnik 1. nagrada, 91 točk
13. mednarodni festival kitare, Sarajevo 2024
25. april - 29. april 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Hana Dedić Kitara Kitara - solo, 2. kategorija Matjaž Kreča 87,40
4. International Music Competition Musica Goritiensis
23. april - 28. april 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Tepej Violončelo Cat. B Valentin Rogina Damijana Avšič 3. nagrada, 3. mesto, 88 točk
Dnevi kitare 2024, Krško
13. april - 14. april 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Hana Dedić Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Matjaž Kreča 91,67, zlato priznanje
2. Lovro Tepej Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Matic Dolenc 91 točk, zlato priznanje
3. Ema Pižorn Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Matjaž Kreča 90,33 točk, zlato priznanje
4. Miha Klinc Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Katja Klinc 87,67 točk, srebrno priznanje
5. Matija Birk Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Katja Klinc 87,33 točk, srebrno priznanje
6. Liam Rajh Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Katja Klinc 82,33 točk, srebrno priznanje
7. Max Mravljak Kitara Kitara - solo, 4. kategorija Katja Klinc 85,67 točk, srebrno priznanje
8. Timotej Talović Kitara Kitara - solo, 2. kategorija Maruša Mirnik 91,67 točk, zlato priznanje
9. Patrick Kovačič Kitara Kitara - solo, 2. kategorija Matjaž Kreča 85,67 točk, srebrno priznanje
10. Eva Lukman,
Bor Vovk
Citre,
Kitara
Kitara - komorna, 1. kategorija Irena Tepej,
Ksenja Kramaršek
93,33 točk, zlato priznanje, 1. nagrada, 1. mesto, nastop na koncertu prvonagrajencev
11. Brina Jelačič,
Sienna Sinani,
Pika Poljanšek
Kitara,
Flavta
Kitara - komorna, 1. kategorija Katja Klinc,
Agata Gojkošek
92 točk, zlato priznanje, 2. nagrada, 2. mesto
12. Ajda Falant,
Lara Kropec
Kitara,
Citre
Kitara - komorna, 2. kategorija Matjaž Kreča,
Irena Tepej
90 točk, zlato priznanje
13. Sara Paunović,
Sara Vahčič Miyazaki
Kitara,
Flavta
Kitara - komorna, 3. kategorija Katja Klinc,
Agata Gojkošek
89 točk, srebrno priznanje, 2. nagrada, 1. mesto
Beograjski festival harmonike 2024
7. april - 7. april 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Jaša Derča Harmonika SOLISTI, III. kategorija Nataliia Ermakova 98 točk, I. nagrada, 2. mesto
International competition Davorin Jenko 2024, Beograd
15. marec - 20. marec 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Jonatan Avšič Klavir Klavir, predkategorija B Damijana Avšič 96,5 točk, I. nagrada
2. Alina Jezernik Širca Klavir Klavir, predkategorija B Melita Estigarribia Villasanti 96,5 točk, I. nagrada
3. Izabela Avšič Klavir Klavir, A kategorija Damijana Avšič 94 točk, II. nagrada
53. tekmovanje mladih glasbenikov RS – TEMSIG 2024
4. marec - 22. marec 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Evita Košir Basle,
Taja Strojin,
Anja Razboršek,
Sara Vahčič Miyazaki
Flavta Komorne skupine s pihali - 1.b Agata Gojkošek 87,67, bronasto priznanje
2. Brina Jelačič,
Pika Poljanšek,
Sienna Sinani
Kitara,
Flavta
Komorne skupine s pihali - 1.a Katja Klinc,
Agata Gojkošek
93 točk, srebrna plaketa
3. Hana Dedić Kitara Kitara - 1.b Matjaž Kreča 94 točk, srebrna plaketa
4. Patrick Kovačič Kitara Kitara - 1.a Matjaž Kreča 93,33 točk, srebrna plaketa
5. Timotej Talović Kitara Kitara - 1.a Maruša Mirnik 93 točk, srebrna plaketa
6. Aleš Guček Kitara Kitara - 1.b Matjaž Kreča 91 točk, srebrna plaketa
7. Ema Pižorn Kitara Kitara - 1.b Matjaž Kreča 91 točk, srebrna plaketa
8. Matija Birk Kitara Kitara - 1.b Katja Klinc 9o,67 točk, srebrna plaketa
Master dance festival - LUKEC OPEN 2024
9. februar - 11. februar 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ana Čokl,
Iza Kvas,
Sofia Laul,
Julija Marčič,
Zarja Petrovič Poljanec,
Medeja Pirnat,
Iza Rak,
Eva Zadobovšek,
Hanna Žnidar,
Tara Janjič,
Lara Krajnc,
Tanaja Otavnik,
Tajda Štorman,
Pina Polona Trobiš,
Ana Zadobovšek,
Maša Zorko
Balet,
Balet - nadaljevalni nadstandardni program
Ballet formation junior Ines Mandelj 96 točk, srebrno priznanje, 1. mesto
13. Mednarodno tekmovanje "Ivan Rijavec" Rogaška Slatina
3. februar - 4. februar 2024
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Alina Jezernik Širca Klavir Mali pianisti Melita Estigarribia Villasanti I. nagrada, 98 točk, nastop na večernem koncertu
Winter open Zagreb 2023
14. december - 17. december 2023
Zap. Ime in Priimek Predmet Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Nina Čadež,
Tia Janjič
Balet - nadaljevalni nadstandardni program Ballet Duo Senior Ines Mandelj 1. mesto, 50,90 točk