Omiš gitar fest 2019
18. junij - 25. junij 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maša Šon Neuholt,
Ema Brglez
Komorna igra 7. kategorija Marija Alatič 1. nagrada in 1. mesto (96,4 točk)
VI. mednarodno tekmovanje solopevcev Vera Kovač Vitkai (Novi Sad, Srbija)
17. junij - 20. junij 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Matic Omladič Petje Predkategorija Biljana Ann Novak Melita Estigarribia Villasanti 2. nagrada (89 točk)
2. Lara Tanšek Petje 3. kategorija Biljana Ann Novak Melita Estigarribia Villasanti 2. nagrada in 3. mesto (85 točk)
Island Dance Competition IDC Hrvatska
7. junij - 9. junij 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maya Muhek Inkret Balet Classical Ballet Solo Junior Ines Mandelj 1. mesto (32,2 točk)
2. Zala Kuhar Balet - nadaljevalni nadstandardni program Classical Ballet Solo Adult Ines Mandelj 1. mesto (22,3 točk)
5. mednarodno tekmovanje mladih pianistov "Premio Isola del Sole" (Gradež, Italija)
23. maj - 25. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Taja Novak Klavir kategorija A Magdalena Navodnik 92 točk
2. Lucija Veber Klavir kategorija A Magdalena Navodnik 85 točk
MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE “TOMAŽ HOLMAR” (Naborjet, Italija)
23. maj - 26. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Hana Marolin Klavir kategorija A1 Željka Kolenc 3. nagrada (89 točk)
Rolly dance open 2019
18. maj - 19. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maya Muhek Inkret Balet Kategorija Ballet solo junior Ines Mandelj srebrno priznanje
2. Danijela Preskar Balet Kategorija Ballet solo adult Ines Mandelj elitno srebrno priznanje
9. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje
16. maj - 19. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Gorišek Klavir Klavir solo - 1. kategorija Melita Estigarribia Villasanti zlata nagrada
2. Ema Cekin Klavir Klavir solo - 1. kategorija Željka Kolenc zlata nagrada
3. Zala Sevčnikar Klavir Klavir solo - 1. kategorija Tjaša Gorišek Regoršek zlata nagrada
4. Loriana Turnšek Klavir Klavir solo - 2. kategorija Tjaša Gorišek Regoršek bronasta nagrada
5. Ajda Križnik Klavir Klavir solo - 5. kategorija Karmen Zazijal srebrna nagrada
6. Manca Marovt Klavir Klavir solo - 5. kategorija Željka Kolenc bronasta nagrada
7. Hana Pihlar,
Sara Vučajnk
Klavir Klavir duo - 1. kategorija Nataša Lazić,
Melita Estigarribia Villasanti
zlata nagrada, 1. mesto in nastop na zaključnem koncertu
8. Sofia Štih,
Neja Jankovič
Klavir Klavir duo - 1. kategorija Melita Estigarribia Villasanti,
Tjaša Gorišek Regoršek
zlata nagrada in 2. mesto
Mednarodno tekmovanje International dance open Zagreb
9. maj - 12. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maya Muhek Inkret Balet kategorija ballet solo youth Ines Mandelj 2. mesto
2. Zala Kuhar Balet - nadaljevalni nadstandardni program kategorija ballet solo youth Ines Mandelj 3. mesto
3. Danijela Preskar Balet kategorija ballet solo adult Ines Mandelj 1. mesto
4. Maša Veler Balet - nadaljevalni nadstandardni program kategorija ballet solo adult Ines Mandelj 2. mesto
7. mednarodno glasbeno tekmovanje "Città di Palmanova" (Palmanova, Italija)
6. maj - 12. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Liza Tkalčec Flavta disciplina Flavta solisti, kategorija G Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti 2. nagrada (90 točk) in 3. mesto
7. mednarodno pevsko tekmovanje Lav Mirski 2019 (Osijek, Hrvaška)
3. maj - 5. maj 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Martin Mutec Petje 1. kategorija Biljana Ann Novak Melita Estigarribia Villasanti II. nagrada (86,33 točk)
2. Matic Omladič Petje 1. kategorija Biljana Ann Novak Nataša Lazić II. nagrada (82,00 točk)
3. Tinkara Pfeifer Petje 1. kategorija Biljana Ann Novak Melita Estigarribia Villasanti III. nagrada (77,00 točk)
4. Ajda Laznik Petje 1. kategorija Biljana Ann Novak Melita Estigarribia Villasanti III. nagrada (72,33 točk)
5. Lara Tanšek Petje 3. kategorija Biljana Ann Novak Nataša Lazić II. nagrada (82,66 točk)
6. Ana Logar Petje 7. kategorija Biljana Ann Novak Nataša Lazić I. nagrada (95,33 točk), 1. mesto in nastop na koncertu nagrajencev
8. mednarodno tekmovanje citrarjev (Munchen, Nemčija)
26. april - 28. april 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maša Strmec Citre kategorija Nachwuschfoerderpreis II (13-15 let) Irena Tepej odlično zastopanje glasbene šole
44. Mednarodno srečanje harmonikarjev (Pula, Hrvaška)
24. april - 27. april 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Čotar Harmonika kategorija solisti A2 Nataliia Ermakova 1. nagrada (92,33 točk)
2. Urban Randl Harmonika kategorija solisti A2 Nataliia Ermakova 1. nagrada (90,33 točk)
3. Tinka Leskošek Harmonika kategorija solisti C2 Nataliia Ermakova 2. nagrada (80,00 točk)
1. MEDNARODNO TEKMOVANJE CELEIA 2019

18. april 2019

Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Čotar Harmonika Harmonika - 1. kategorija Nataliia Ermakova zlata plaketa (95, 66 točk) in tretje mesto
Mednarodno tekmovanje pihal in trobil (Varaždin, Hrvaška)
8. april - 17. april 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maks Medved Klarinet Kategorija D Edvard Rebernik Željka Kolenc III. nagrada (88,67 točk)
Dnevi kitare 2019 Krško
6. april - 7. april 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Manca Krašovec Kitara Kitara-solo, 1. kategorija Matic Dolenc zlato priznanje (91 točk)
2. Marko Šolajić Kitara Kitara-solo, 1. kategorija Matic Dolenc srebrno priznanje (88 točk)
3. Katarina Kuzman Kitara Kitara-solo, 2. kategorija Matic Dolenc srebrno priznanje (85 točk)
4. Ena Vučković Kitara Kitara-solo, 2. kategorija Vesna Pobežin Roš srebrno priznanje (84,33 točk)
5. Nuša Bohak Kitara Kitara-solo, 2. kategorija Matic Dolenc bronasto priznanje (78 točk)
6. Lana Oblak Kitara Kitara-solo, 3. kategorija Maruša Mirnik srebrno priznanje (88,67 točk)
7. Pia Gracl Kitara Kitara-solo, 3. kategorija Matic Dolenc bronasto priznanje (78 točk)
8. Svit Lorenčak,
Maks Majcen,
Neja Granić,
Žana Banović
Citre,
Kitara
Kitara-komorna, 1. kategorija Irena Tepej,
Marija Alatič
srebrno priznanje (86,67 točk)
9. Eva Gorišek,
Lana Oblak
Flavta,
Kitara
Kitara-komorna, 2. kategorija Agata Gojkošek,
Maruša Mirnik
zlato priznanje (95 točk), 1. nagrada in nastop na večernem koncertu
10. Neja Sečnjak,
Hana Hodžić,
Tina Brglez,
Rene Hedl
Citre,
Kitara,
Tolkala
Kitara-komorna, 2. kategorija Irena Tepej,
Marija Alatič,
Anton Alatič
zlato priznanje (90 točk)
11. Eva Dušak Kaučič,
Zala Lukman,
Pina Polona Trobiš,
Tina Brglez
Citre,
Kitara
Kitara-komorna, 2. kategorija Irena Tepej,
Marija Alatič
srebrno priznanje (88 točk)
12. Gaja Brence,
Ana Kristina Obreza,
Ajda Omladič
Kitara Kitara-komorna, 2. kategorija Vesna Pobežin Roš srebrno priznanje (85,67 točk)
13. Filip Kokol,
Andraž Košak
Kitara Kitara-komorna, 3. kategorija Matic Dolenc srebrno priznanje (83,33 točk)
Libero dance fest
30. marec - 31. marec 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Danijela Preskar Balet Balet solo odrasli Ines Mandelj visoko bronasto priznanje (80 točk)
Mednarodno tekmovanje Sonus opus 5
23. marec - 31. marec 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ela Cizej Klavir Klavir, I. kategorija Željka Kolenc II. nagrada (83,75 točk)
Guitar art festival 2019 (Beograd, Srbija)
12. marec - 17. marec 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Zala Lukman,
Eva Dušak Kaučič,
Tina Brglez,
Rene Hedl,
Pina Polona Trobiš
Citre,
Kitara,
Tolkala
Komorna glasba, I. kategorija Irena Tepej,
Marija Alatič,
Anton Alatič
1. mesto (99,5 točk), 1. nagrada in posebna nagrada-nastop na koncertu nagrajencev
2. Maša Šon Neuholt,
Neža Četina,
Martin Mutec,
Ema Brglez
Komorna igra,
Kitara
Komorna glasba, II. kategorija Marija Alatič 2. mesto (93,6 točk) in 2. nagrada
3. Neža Četina,
Martin Mutec
Kitara Komorna glasba, II. kategorija Marija Alatič,
Vesna Pobežin Roš
3. mesto (88,6 točk) in 3. nagrada
4. Ema Brglez,
Maša Šon Neuholt
Komorna igra Komorna glasba, II. kategorija Marija Alatič 86,20 točk
5. Neža Četina,
Ema Brglez,
Polon Pascal Trobiš,
Tina Brglez
Kitara,
Komorna igra
Komorna glasba, III. kategorija Marija Alatič 86 točk
6. Maša Šon Neuholt,
Ema Brglez,
Neža Četina,
Pina Polona Trobiš,
Martin Mutec,
Tina Brglez,
Polon Pascal Trobiš,
Maruša Mirnik,
Katja Klinc,
Vesna Pobežin Roš,
Irena Tepej,
Rene Hedl,
Nija Hedl,
Maša Strmec
Komorna igra,
Kitara,
Tolkala,
Violina,
Citre
Komorna glasba, IV. kategorija Marija Alatič 1. mesto (95 točk), 1. nagrada in posebna nagrada-nastop na koncertu nagrajencev
48. tekmovanje mladih glasbenikov RS
4. marec - 18. marec 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Katja Jazbinšek Flavta Flavta - I. a Nina Fajfar Baša Melita Estigarribia Villasanti zlata plaketa (98,00 točk), 3. mesto in 3. nagrada
2. Liza Tkalčec Flavta Flavta - I. b Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (93,33 točk)
3. Eva Gorišek Flavta Flavta - I. b Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (93,00 točk)
4. Iza Štih Flavta Flavta - I. c Agata Gojkošek Nataša Lazić zlata plaketa (98,33 točk), 2. mesto in 2. nagrada
5. Hana Krašovec Klavir Klavir - I. a Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (93,67 točk)
6. Hana Vahčič Miyazaki Klavir Klavir - I. a Melita Estigarribia Villasanti bronasta plaketa (88,33 točk)
10. Mednarodno spletno glasbeno tekmovanje (Beograd, Srbija)
15. februar - 1. marec 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Maks Medved Klarinet KLARINET, III. kategorija Edvard Rebernik Željka Kolenc II. mesto (89 točk) in II. nagrada
5. mednarodno plesno tekmovanje Master Dance Festival - LUKEC OPEN 2019
8. februar - 10. februar 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Danijela Preskar Balet kategorija BALLET SOLO ADULT Ines Mandelj elitno bronasto priznanje (90 od 120 točk)
2. Maša Veler Balet - nadaljevalni nadstandardni program kategorija BALLET SOLO ADULT Ines Mandelj bronasto priznanje (87 od 120 točk)
3. Vita Mutec,
Maša Veler,
Zala Kuhar,
Nikita Peternel,
Maya Muhek Inkret,
Nika Turnšek,
Tjaša Jazbinšek,
Nija Hedl,
Ana Logar,
Matea Žnidar,
Danijela Preskar
Balet - nadaljevalni nadstandardni program,
Balet
kategorija BALLET FORMATION ADULT Ines Mandelj elitno bronasto priznanje (119 od 150 točk)
22. predtekmovanje mladih glasbenikov RS
1. februar - 6. februar 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Hana Vahčič Miyazaki Klavir Klavir 1a Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
2. Hana Krašovec Klavir Klavir 1a Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
3. Lučka Krajnc Klavir Klavir 1a Nataša Lazić priznanje za udeležbo
4. Julija Krajnc Klavir Klavir 1b Melita Estigarribia Villasanti priznanje za udeležbo
5. Nika Novak Petje Petje 1a Irena Tepej Irena Kralj priznanje za udeležbo
6. Zala Kuhar Petje Petje 1b Irena Tepej Irena Kralj priznanje za udeležbo
7. Katja Jazbinšek Flavta Flavta 1a Nina Fajfar Baša Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
8. Liza Tkalčec Flavta Flavta 1b Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
9. Eva Gorišek Flavta Flavta 1b Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
10. Maks Medved Klarinet Klarinet 1c Edvard Rebernik Željka Kolenc priznanje za udeležbo
11. Iza Štih Flavta Flavta 1c Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
12. Tajda Randl Klavir Klavir 1c Melita Estigarribia Villasanti priznanje za udeležbo
8.mednarodno tekmovanje za pianiste Ivan Rijavec
27. januar - 27. januar 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Miha Cizej Klavir Začetniki Irena Kralj 1. nagrada (99 točk), 2. mesto in nastop na zaključnem koncertu
2. Ela Cizej Klavir Začetniki Željka Kolenc 1. nagrada (97,50 točk)
3. Hana Pihlar Klavir Začetniki Nataša Lazić 1. nagrada (97,50 točk)
4. Sofia Štih Klavir Začetniki Melita Estigarribia Villasanti 1. nagrada (95,75 točk)
5. Lučka Krajnc Klavir Mali pianisti Nataša Lazić 1. nagrada (97,25 točk)
6. Urh Štrakl Klavir Mladi pianisti A Irena Kralj 1. nagrada (96 točk), 1. mesto in nastop na zaključnem koncertu
7. Neža Mandelc Klavir Mladi pianisti A Irena Kralj 2. nagrada (92,75 točk)
8. Janez Vošner Klavir Mladi pianisti B Irena Kralj 2. nagrada (92 točk)
9. Tajda Randl Klavir Mladi pianisti B Melita Estigarribia Villasanti 3. nagrada (88 točk)