19. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov (Povoletto, Italija)
24. junij - 28. junij 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lev Podbregar Tolkala Kategorija B Anton Alatič Jernej Kirbiš 1. nagrada in 1. mesto (95,24 točk)
2. Neža Pogačar Klavir Kategorija B Melita Estigarribia Villasanti 95,02 točk
3. Gašper Hlupič Tolkala Kategorija B Anton Alatič Jernej Kirbiš 87,86 točk
4. Tajda Randl Klavir Kategorija A Melita Estigarribia Villasanti 93,98 točk
3. Mednarodno tekmovanje Tomaž Holmar (Italija)
29. maj - 31. maj 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Janez Vošner Klavir Kategorija klavir A1 Irena Kralj 2. nagrada (90 točk)
2. Tjaša Jazbinšek Klavir Kategorija klavir A2 Irena Kralj 3. nagrada (86 točk) in 3. mesto
5. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje
24. maj - 26. maj 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ajda Križnik Klavir Kategorija 1 Andreja Paščinski zlato priznanje in 1. mesto
2. Raja Lucija Kumer Klavir Kategorija 1 Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in 3. mesto
3. Manca Marovt Klavir Kategorija 1 Magdalena Navodnik zlato priznanje
4. Iris Stopar Klavir Kategorija 1 Andreja Paščinski srebrno priznanje
5. Julija Krajnc Klavir Kategorija 2 Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in 2. mesto
6. Jošt Randl Klavir Kategorija 2 Magdalena Navodnik zlato priznanje
7. Neža Mandelc Klavir Kategorija 2 Irena Kralj srebrno priznanje
8. Martin Žekar Klavir Kategorija 3 Irena Kralj srebrno priznanje
9. Tibor Komerički Klavir Kategorija 3 Magdalena Navodnik srebrno priznanje
10. Ema Oblak Klavir Kategorija 3 Magdalena Navodnik bronasto priznanje
11. Nuša Rogl Klavir Kategorija 4 Melita Estigarribia Villasanti odlično zastopala glasbeno šolo
12. Žan Hrastnik Klavir Kategorija 4 Magdalena Navodnik odlično zastopal glasbeno šolo
13. Neža Pogačar Klavir Kategorija 6 Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in 2. mesto
4. mednarodno tekmovanje tolkalcev (Beograd, Srbija)
23. maj - 24. maj 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Jan Mogu Tolkala 2. kategorija Anton Alatič Jernej Kirbiš odlično zastopal glasbeno šolo
2. Neja Stojnić Tolkala 1. kategorija Anton Alatič Jernej Kirbiš 3. nagrada
11. mednarodno srečanje harmonikarjev, Beltinci
14. maj - 16. maj 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Vane Povše Harmonika Kategorija C Nataliia Ermakova 2. nagrada (85,67 točk)
3. glasbeno tekmovanje mladih glasbenikov "Citta di Palmanova" (Palmanova, Italija)
13. maj - 17. maj 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ema Oblak Klavir Kategorija B Magdalena Navodnik 2. nagrada (90 točk)
2. Jošt Randl Klavir Kategorija B Magdalena Navodnik 1. nagrada (96 točk)
12. tekmovanje pihal Požarevac (Srbija)
23. april - 26. april 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Liza Tkalčec Flavta Kategorija bambi Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti 99 točk, 1. nagrada in 1. mesto
2. Iza Štih Flavta Kategorija začetniki Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti 97,66 točk, 1. nagrada in 3. mesto.
40. mednarodno tekmovanje harmonikarjev (Pula, Hrvaška)
22. april - 25. april 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Marovt Harmonika Kategorija: Solisti A1 Nataliia Ermakova 2. nagrada (81 točk)
2. Vane Povše Harmonika Kategorija: Solisti C1 Nataliia Ermakova 1. nagrada (92,67 točk)
3. Vane Povše,
Oskar Kandare
Harmonika Kategorija: Komorne skupine A Nataliia Ermakova 2. nagrada (88,2 točk)
Dnevi kitare Krško 2015
11. april - 12. april 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Eva Pišek,
Jaka Križnik,
Jaka Turk
Kitara Disciplina Kitara - komorna/1. kategorija Urša Tekavc zlato priznanje (97,33 točk) in 1. nagrada
2. Nuša Jurjovec,
Tina Brglez,
Ajda Omladič
Kitara Disciplina Kitara - komorna/1. kategorija Marija Alatič zlato priznanje (90,67 točk) in 3. nagrada
3. Andrej Trofenik,
Ema Brglez,
Lara Krajnc,
Val Vovk Petrovski
Tolkala,
Kitara
Disciplina Kitara - komorna/3. kategorija Anton Alatič,
Marija Alatič
zlato priznanje (91,33 točk) in 1. nagrada
4. Maša Šon Neuholt,
Nika Čretnik,
Klara Evita Habat,
Polon Pascal Trobiš
Kitara Disciplina Kitara - komorna/3. kategorija Marija Alatič srebrno priznanje (87,33 točk) in 2. nagrada
5. Brin Vovk Petrovski Kitara Disciplina Kitara-solo/1. kategorija Marija Alatič srebrno priznanje (88 točk)
6. Lana Krajnc Kitara Disciplina Kitara-solo/2. kategorija Maruša Mirnik zlato priznanje (94 točk) in 2. nagrada
7. Lan Sonjak Kitara Disciplina Kitara-solo/2. kategorija Anja Žafran zlato priznanje (90 točk)
8. Jaša Sagadin Kitara Disciplina Kitara-solo/2. kategorija Mateja Žnidar Dorič srebrno priznanje (84 točk)
9. Melanija Hadolin Kitara Disciplina Kitara-solo/3. kategorija Mateja Žnidar Dorič srebrno priznanje (86,33 točk)
7. mednarodno glasbeno tekmovanje solistov in komornih skupin Svirel
22. marec - 12. april 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Liza Tkalčec Flavta Disciplina pihala/Kategorija A Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje (99 točk)
2. Iza Štih Flavta Disciplina pihala/Kategorija B Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje (99 točk)
3. Nika Novak Flavta Disciplina pihala/Kategorija C Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje (98 točk)
4. Estera Kos,
Jurij Plaskan
Flavta,
Tolkala
Disciplina pihala/Kategorija Černigoj Nina Fajfar Baša,
Dejan Tamše
srebrno priznanje (92 točk)
5. Nika Novak,
Iza Štih,
Nina Kokot,
Neža Pogačar
Flavta,
Klavir
Disciplina pihala/Kategorija Štrekelj Agata Gojkošek,
Melita Estigarribia Villasanti
zlato priznanje (100 točk)
6. Maša Strmec Citre Disciplina brenkal/Kategorija A Irena Tepej zlato priznanje (100 točk)
7. Klara Majcen Citre Disciplina brenkal/Kategorija B Irena Tepej zlato priznanje (100 točk)
8. Lana Krajnc Kitara Disciplina brenkal/Kategorija B Maruša Mirnik srebrno priznanje (95 točk)
9. Hana Robič Kitara Disciplina brenkal/Kategorija B Anja Žafran srebrno priznanje (90 točk)
10. Sara Gabrovec Citre Disciplina brenkal/Kategorija D Irena Tepej srebrno priznanje (94 točk)
11. Vane Povše Harmonika Disciplina harmonika/Kategorija D Nataliia Ermakova srebrno priznanje (92 točk)
12. Vane Povše,
Oskar Kandare
Harmonika Disciplina harmonika/Kategorija Černigoj Nataliia Ermakova srebrno priznanje (94 točk)
44. Tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije
9. marec - 20. marec 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Nauk o glasbi Kategorija SOLFEGGIO I.b Marija Alatič zlata plaketa (100 točk), 1. nagrada in posebna nagrada za najbolje izvedeno skladbo s klavirjem
2. Klara Majcen Citre Kategorija CITRE I.a Irena Tepej zlata plaketa (97 točk), 3. nagrada in posebna nagrada za obetavno tekmovalko v najnižji kategoriji tekmovanja;
3. Maša Strmec Citre Kategorija CITRE I.a Irena Tepej srebrna plaketa (91,33 točk)
4. Vanessa Vrečič Citre Kategorija CITRE I.c Irena Tepej zlata plaketa (99,33 točk) in 1. nagrada
5. Živa Grobelnik Citre Kategorija CITRE I.c Irena Tepej zlata plaketa (96,33 točk) in 2. nagrada
6. Sara Gabrovec Citre Kategorija CITRE I.c Irena Tepej srebrna plaketa (93,67 točk)
7. Lana Krajnc Kitara Kategorija KITARA I.a Maruša Mirnik zlata plaketa (98 točk) in 3. nagrada
8. Hana Robič Kitara Kategorija KITARA I.a Anja Žafran srebrna plaketa (93 točk)
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE
9. februar - 12. februar 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Nauk o glasbi Kategorija SOLFEGGIO I.b Marija Alatič zlato priznanje (97,33 točk)
2. Mednarodno tekmovanje za harmonikarje Ivan RIjavec Idrija

1. februar 2015

Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Tinka Leskošek Harmonika Kategorija Začetniki Nataliia Ermakova 2. nagrada (93 točk)
2. Luka Marovt Harmonika Kategorija Mali harmonikarji Nataliia Ermakova 3. nagrada (89 točk)
3. Vane Povše Harmonika Kategorija Mladi harmonikarji B Nataliia Ermakova 2. nagrada (93 točk) in posebna nagrada za najprepričljivejšo interpretacijo skladbe Ivana Rijavca
4. Oskar Kandare,
Vane Povše
Harmonika Kategorija Komorne skupine s harmoniko Nataliia Ermakova 2. nagrada (93 točk)
4. Mednarodno tekmovanje pianistov Ivan Rijavec (Rogaška Slatina)
24. januar - 25. januar 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Martin Žekar Klavir Kategorija Začetniki Irena Kralj 1. nagrada (95,75 točk)
2. Neža Mandelc Klavir Kategorija Začetniki Irena Kralj 2. nagrado (93 točk)
3. Jana Ušen,
Vanessa Vrečič
Klavir Kategorija Klavirski duo mladi pianisti Irena Kralj 1. nagrada (95 točk)
18. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja
10. januar - 11. januar 2015
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Klara Majcen Citre Kategorija CITRE I.a Irena Tepej zlato priznanje (93,67 točk)
2. Maša Strmec Citre Kategorija CITRE I.a Irena Tepej zlato priznanje (91,67 točk) in posebno priznanje za obetavno mlado tekmovalko v najnižji kategoriji tekmovanja
3. Vanessa Vrečič Citre Kategorija CITRE I.c Irena Tepej zlato priznanje (96,33 točk) in posebno priznanje za najbolje izvedeno obvezno skladbo
4. Živa Grobelnik Citre Kategorija CITRE I.c Irena Tepej zlato priznanje (93 točk)
5. Sara Gabrovec Citre Kategorija CITRE I.c Irena Tepej zlato priznanje (90,67 točk)
6. Lana Krajnc Kitara Kategorija KITARA I.a Maruša Mirnik zlato priznanje (95 točk)
7. Hana Robič Kitara Kategorija KITARA I.a Anja Žafran zlato priznanje (93,67 točk)
8. Nija Hedl Violina Kategorija VIOLINA I.a Maruška Kotnik Andreja Paščinski srebrno priznanje (87,50 točk)
9. Zarja Sagadin Violina Kategorija VIOLINA I.a Andraž Slakan Jernej Kirbiš srebrno priznanje (86,50 točk)
10. David Marinšek Violina Kategorija VIOLINA I.a Andraž Slakan Jernej Kirbiš srebrno priznanje (84,25 točk)
11. Lara Sonjak Violina Kategorija VIOLINA I.c Andraž Slakan Jernej Kirbiš srebrno priznanje (83,75 točk)
10. mednarodno glasbeno tekmovanje ARS nova (Trst, Italija)
28. november - 7. december 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Iza Štih Flavta Flavta - Kategorija A Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti prva nagrada (100 točk) in posebno priznanje "1° PREMIO ASSOLUTO"
14. mednarodno pianistično tekmovanje »Citta di Gorizia«, Gorica, Italija
25. november - 28. november 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir KATEGORIJA B Melita Estigarribia Villasanti druga nagrada (92 točk)
2. mednarodno klavirsko tekmovanje “Aci Bertoncelj”
24. oktober - 26. oktober 2014
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Janez Vošner Klavir KATEGORIJA JUNIOR Irena Kralj zlata plaketa in posebno priznanje: Nagrada za obetavnega mladega pianista
2. Tajda Randl Klavir KATEGORIJA JUNIOR Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa
3. Neža Pogačar Klavir KATEGORIJA A Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa, tretja nagrada in posebni priznanji: Priznanje za najbolj obetavnega pianista in Priznanje za najbolje izvedeno slovensko skladbo