7. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje
26. maj - 29. maj 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ajda Križnik Klavir Klavir solo 3. kategorija Karmen Zazijal zlata nagrada in 1. mesto
2. Raja Lucija Kumer Klavir Klavir solo 3. kategorija Karmen Zazijal zlata nagrada
3. Tobija Avšič Klavir Klavir solo 3. kategorija Damijana Avšič srebna nagrada
4. Julija Krajnc Klavir Klavir solo 4. kategorija Melita Estigarribia Villasanti zlata nagrada in 3. mesto
5. Tajda Randl Klavir Klavir solo 6. kategorija Melita Estigarribia Villasanti bronasta nagrada
6. Eva Četina,
Brina Kodrun
Klavir Klavirski duo 2. kategorija Karmen Zazijal srebna nagrada
7. Ana Cizej,
Nuša Rogl
Klavir Klavirski duo 2. kategorija Karmen Zazijal,
Željka Kolenc
srebna nagrada
8. Daniel Avšič Klavir Klavir solo 1. kategorija Damijana Avšič zlata nagrada in 2. mesto
9. Lučka Krajnc Klavir Klavir solo 2. kategorija Damijana Avšič zlata nagrada
10. Hana Pihlar Klavir Klavir solo 1. kategorija Damijana Avšič zlata nagrada
11. Hana Krašovec Klavir Klavir solo 2. kategorija Melita Estigarribia Villasanti zlata nagrada
12. Hana Vahčič Miyazaki Klavir Klavir solo 2. kategorija Melita Estigarribia Villasanti zlata nagrada
13. Marjeta Povše Klavir Klavir solo 2. kategorija Karmen Zazijal srebna nagrada
14. Mojca Lovenjak Klavir Klavir solo 2. kategorija Magdalena Navodnik bronasta nagrada
15. Gabrijela Lovenjak Klavir Klavir solo 2. kategorija Magdalena Navodnik bronasta nagrada
5. mednarodno glasbeno tekmovanje "Tomaž Holmar" (Malborghetto, Italija)
18. maj - 21. maj 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Daniel Avšič Klavir Kategorija A junior Damijana Avšič 1. nagrada (96 točk)
2. Tobija Avšič Klavir Kategorija A junior Damijana Avšič 1. nagrada (95 točk)
3. Urban Randl Harmonika Kategorija C junior Nataliia Ermakova 2. nagrada (94,66 točk)
4. Luka Čotar Harmonika Kategorija C junior Nataliia Ermakova 2. nagrada (94,30 točk)
5. Tinka Leskošek,
Matej Kočevar,
Luka Marovt
Harmonika Kategorija D1 Nataliia Ermakova 2. nagrada (90 točk)
5. mednarodno pevsko tekmovanje „Lav Mirski” (Osijek, Hrvaška)
5. maj - 7. maj 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lara Tanšek Petje 2. kategorija Biljana Ann Novak Željka Kolenc 3. nagrada (77 točk)
2. Mia Vučković Petje 7.a kategorija Biljana Ann Novak Željka Kolenc 1. nagrada in 2. mesto (91,66 točk)
3. Ana Logar Petje 7.a kategorija Biljana Ann Novak Željka Kolenc 1. nagrada in 3. mesto (90,66 točk)
42. mednarodno harmonikarsko tekmovanje (Pula, Hrvaška)
26. april - 29. april 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Čotar Harmonika Baby Nataliia Ermakova 2. nagrada (88,33 točk)
2. Tinka Leskošek,
Matej Kočevar,
Luka Marovt
Harmonika Komorne skupine A Nataliia Ermakova 2. nagrada (85,20 točk)
XIV. TEKMOVANJE PIHALNIH INSTRUMENTOV (POŽAREVAC, SRBIJA)
20. april - 23. april 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Eva Gorišek Flavta Predkategorija Nina Fajfar Baša I. nagrada (95,33 točk)
Dnevi kitare 2017 Krško
8. april - 9. april 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Iva Inti Prgić Kitara Kitara - solo, 1. kategorija Vesna Pobežin Roš zlato priznanje (94,33 točk), 3. nagrada in 3. mesto
2. Lana Oblak Kitara Kitara - solo, 2. kategorija Maruša Mirnik zlato priznanje (98,33 točk), 1. nagrada in 1. mesto
3. Pia Gracl Kitara Kitara - solo, 2. kategorija Anja Žafran srebrno priznanje (88,33 točk)
4. Ula Beltram Kitara Kitara - solo, 2. kategorija Anja Žafran srebrno priznanje (87,33 točk)
5. Lana Krajnc Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Maruša Mirnik zlato priznanje (93,00 točk)
6. Martin Mutec Kitara Kitara - solo, 3. kategorija Vesna Pobežin Roš srebrno priznanje (88,00 točk)
7. Eva Pišek Kitara Kitara - solo, 4. kategorija Urša Tekavc srebrno priznanje (85,67 točk)
8. Valerija Jernejc,
Filip Kokol,
Andraž Košak
Kitara Kitara - komorna, 1. kategorija Anja Žafran zlato priznanje (90,00 točk), 3. nagrada in 3. mesto
9. Eva Pišek,
Jaka Križnik,
Jaka Turk,
Julijan Zakonjšek
Kitara Kitara - komorna, 2. kategorija Urša Tekavc zlato priznanje (96,00 točk), 1. nagrada in 1. mesto
10. Ajda Omladič,
Lana Krajnc,
Anja Šket,
Neža Leban
Kitara,
Komorna igra
Kitara - komorna, 3. kategorija Maruša Mirnik zlato priznanje (93,00 točk), 3. nagrada in 3. mesto
11. Maša Šon Neuholt,
Nuša Jurjovec,
Ema Brglez
Kitara,
Komorna igra
Kitara - komorna, 3. kategorija Marija Alatič zlato priznanje (90,00 točk)
12. Tina Brglez,
Neža Četina,
Klara Evita Habat,
Polon Pascal Trobiš
Kitara Kitara - komorna, 3. kategorija Marija Alatič srebrno priznanje (88,00 točk)
MEDNARODNO TEKMOVANJE KLASIČNE KITARE ZAGREB GUITAR FESTIVAL (HRVAŠKA)
26. marec - 1. april 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lana Krajnc Kitara II. kategorija Maruša Mirnik 3. nagrada in zlato priznanje
2. Eva Pišek Kitara III. kategorija Urša Tekavc srebrno priznanje
3. Eva Pišek,
Jaka Križnik,
Jaka Turk,
Julijan Zakonjšek
Kitara VII. kategorija Urša Tekavc 2. mesto
Mednarodno tekmovanje pihal in trobil Varaždin (Hrvaška)
23. marec - 31. marec 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Katja Jazbinšek Flavta Disciplina flavta/ Kategorija A Nina Fajfar Baša Zala Irgolič II. nagrada (94,67 točk)
2. Liza Tkalčec Flavta Disciplina flavta/ Kategorija B Agata Gojkošek Zala Irgolič I. nagrada (99,40 točk)
3. Eva Gorišek Flavta Disciplina flavta/ Kategorija B Nina Fajfar Baša Zala Irgolič II. nagrada (92,83 točk)
4. Iza Štih Flavta Disciplina flavta/ Kategorija C Agata Gojkošek Zala Irgolič I. nagrada (100 točk)in 1. mesto
5. Maks Medved Klarinet Disciplina klarinet/ Kategorija C Edvard Rebernik Nataša Lazić III. nagrada (89 točk)
9. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine Svirél
22. marec - 9. april 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Mandelc Čembalo Disciplina HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO/ Kategorija B Irena Kralj zlato priznanje (95 točk)
2. Lana Oblak Kitara Disciplina BRENKALA/ Kategorija B Maruša Mirnik srebrno priznanje (93 točk)
3. Pia Gracl Kitara Disciplina BRENKALA/ Kategorija B Anja Žafran srebrno priznanje (93 točk)
4. Lana Krajnc Kitara Disciplina BRENKALA/ Kategorija C Maruša Mirnik zlato priznanje (95 točk), najvišje ocenjena kitaristka v kategoriji
5. Martin Mutec Kitara Disciplina BRENKALA/ Kategorija C Vesna Pobežin Roš bronasto priznanje (88 točk)
6. Eva Pišek Kitara Disciplina BRENKALA/ Kategorija D Urša Tekavc srebrno priznanje (93 točk)
7. Gašper Hlupič,
Neža Četina,
Maša Šon Neuholt,
Nuša Jurjovec,
Ema Brglez,
Tina Brglez
Tolkala,
Kitara,
Komorna igra
Disciplina KOMORNE SKUPINE S STRUNSKIMI INSTRUMENTI/ Kategorija C Anton Alatič srebrno priznanje (91 točk)
8. Rene Hedl,
Nija Hedl,
Brin Vovk Petrovski
Tolkala,
Violina,
Kitara
Disciplina KOMORNE SKUPINE S STRUNSKIMI INSTRUMENTI/ Kategorija A Anton Alatič zlato priznanje (95 točk) in 2. mesto
9. Julij Miklav,
Tina Brglez,
Brin Vovk Petrovski
Tolkala,
Kitara
Disciplina KOMORNE SKUPINE S STRUNSKIMI INSTRUMENTI/ Kategorija A Anton Alatič zlato priznanje (96 točk) in 1. mesto
10. Lev Podbregar Tolkala Disciplina TOLKALA/ Kategorija D Anton Alatič Damijana Avšič zlato priznanje (96 točk) in 2. mesto
11. Liza Tkalčec,
Neža Kodrun,
Neža Cizej
Flavta,
Klavir
Disciplina KOMORNE SKUPINE S PIHALI, TROBILI, TOLKALI/ Kategorija A Agata Gojkošek,
Tjaša Gorišek Regoršek
zlato priznanje (99 točk) in 1. mesto
12. Iza Štih,
Nika Novak,
Naja Podbrežnik,
Estera Kos
Flavta Disciplina KOMORNE SKUPINE S PIHALI, TROBILI, TOLKALI/ Kategorija C Agata Gojkošek,
Nina Fajfar Baša
zlato priznanje (99 točk) in 2. mesto
XVIII. GUITAR ART FESTIVAL (BEOGRAD, SRBIJA)
20. marec - 25. marec 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lana Krajnc Kitara II. kategorija solo Maruša Mirnik 4. nagrada (92,4 točk)
2. Martin Mutec Kitara II. kategorija solo Vesna Pobežin Roš 77,40 točk
3. Eva Pišek Kitara III. kategorija solo Urša Tekavc 84,75 točk
4. Eva Pišek,
Jaka Turk,
Julijan Zakonjšek,
Jaka Križnik
Kitara I. kategorija komorna Urša Tekavc 1. nagrada (94,85 točk)
5. Nuša Jurjovec,
Ema Brglez,
Maša Šon Neuholt
Kitara,
Komorna igra
II. kategorija komorna Marija Alatič 2. nagrada (90,71 točk)
Spletno glasbeno tekmovanje, Beograd (Srbija)
1. marec - 30. april 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lev Podbregar Tolkala Disciplina Tolkala / Kategorija III Anton Alatič Damijana Avšič 2. nagrada (84 točk)
2. Julij Miklav Tolkala Disciplina Tolkala / Kategorija I Anton Alatič Damijana Avšič 3. nagrada (75 točk)
3. Brin Vovk Petrovski,
Nija Hedl,
Rene Hedl
Kitara,
Violina,
Tolkala
Disciplina Komorne skupine / Kategorija VI Anton Alatič 2. nagrada (81 točk)
4. Pina Polona Trobiš Violina Disciplina Violina / II. kategorija Sonja Alatič Damijana Avšič zlato priznanje (90,33 točk)
5. Zala Žagar Violina Disciplina Violina / III. kategorija Sonja Alatič Damijana Avšič srebrno priznanje (81,00 točk)
3. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Sonus (Križevci, Hrvaška)
15. februar - 19. februar 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Janez Vošner Klavir Disciplina klavir, II. kategorija Irena Kralj I. nagrada (96,00 točk), 1. mesto in posebna nagrada
2. Martin Žekar Klavir Disciplina klavir, II. kategorija Irena Kralj II. nagrada (87,67 točk)
3. Tjaša Jazbinšek Klavir Disciplina klavir, III. kategorija Irena Kralj II. nagrada (83,33 točk)
4. Vita Sonjak Klavir Disciplina klavir, III. kategorija Željka Kolenc III. nagrada (79,00 točk)
4. Mednarodno tekmovanje za harmonikarje "Ivan Rijavec"

29. januar 2017

Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Luka Čotar Harmonika Začetniki Nataliia Ermakova II. nagrada (91 točk)
14. mednarodno tekmovanje Davorin Jenko (Beograd, Srbija)
28. januar - 2. februar 2017
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Tobija Avšič Klavir disciplina Klavir, kategorija Junior A Damijana Avšič 1. nagrada (95,75 točk)
2. Daniel Avšič Klavir disciplina Klavir, kategorija Junior A Damijana Avšič 1. nagrada (95 točk)
3. Vita Sonjak Klavir disciplina Klavir, kategorija B Željka Kolenc 3. nagrada (88,2 točk)
6.mednarodno tekmovanje za klavir Ivan Rijavec (Rogaška Slatina)

22. januar 2017

Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Tobija Avšič Klavir Začetniki Damijana Avšič I. nagrada (98 točk)
2. Daniel Avšič Klavir Začetniki Damijana Avšič I. nagrada (95 točk) in diploma za najmlajšega tekmovalca
3. Lučka Krajnc Klavir Začetniki Damijana Avšič III. nagrada (87 točk)
4. Lana Turnšek Klavir Začetniki Tjaša Gorišek Regoršek III. nagrada (85 točk)
5. Tjaša Jazbinšek Klavir Mladi pianisti A Irena Kralj III. nagrada (89 točk)
11. mednarodno glasbeno tekmovanje ARS nova (Trst, Italija)
8. december - 11. december 2016
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ema Oblak Klavir Klavir - kategorija A Magdalena Navodnik 3. nagrada (87 točk) in posebna nagrada za najbolje izvedeno skladbo M. Fanni Canelles: Studio Antica Melodia
3. mednarodno klavirsko tekmovanje Aci Bertoncelj 2016
28. oktober - 29. oktober 2016
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Ajda Križnik Klavir Kategorija Junior Karmen Zazijal Zlata plaketa
2. Raja Lucija Kumer Klavir Kategorija Junior Karmen Zazijal Zlata plaketa
3. Iris Stopar Klavir Kategorija Junior Željka Kolenc Zlata plaketa
4. Daniel Avšič Klavir Kategorija Junior Damijana Avšič Srebrna plaketa
5. Tobija Avšič Klavir Kategorija Junior Damijana Avšič Srebrna plaketa
6. Pia Krušnik Klavir Kategorija Junior Željka Kolenc Srebrna plaketa
7. Neža Cizej Klavir Kategorija Junior Tjaša Gorišek Regoršek Bronasta plaketa
8. Neža Mandelc Klavir Kategorija Junior Irena Kralj Bronasta plaketa
9. Hana Marolin Klavir Kategorija Junior Željka Kolenc Bronasta plaketa
10. Nika Švencbir Klavir Kategorija Junior Željka Kolenc Bronasta plaketa
11. Janez Vošner Klavir Kategorija A Irena Kralj Zlata plaketa
12. Hana Gorišek Klavir Kategorija A Tjaša Gorišek Regoršek Srebrna plaketa