Mednarodno tekmovanje pianistov Tomaž Holmar (Naborjet, Italija)
30. maj - 2. junij 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir B1 klavirski duo Melita Estigarribia Villasanti prvo mesto (97 točk)
Koroško klavirsko tekmovanje 2013
22. maj - 24. maj 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Martin Žekar Klavir 1. kategorija Irena Kralj zlato priznanje ter 3. mesto
2. Kim Pavlič Klavir 9. kategorija Irena Kralj bronasto priznanje ter 4. mesto
5, mednarodno tekmovanje mladih flavtistov Flavta Aurea
10. maj - 14. maj 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Iza Štih Flavta Kategorija Metuljčki Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti posebna nagrada
2. Katarina Nikolčić Flavta Flauta aurea Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti je odlično zastopala GŠ
10. tekmovanje pihal Požarevac
18. april - 21. april 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Nika Novak Flavta Predkategorija flavta Agata Gojkošek Kristina Jeke 2. nagrada (94 točk)
2. Iza Štih Flavta Kategorija flavta bambi Agata Gojkošek Kristina Jeke 1. nagrada in 1. mesto (99 točk)
Tekmovanje za klavir festivalskega tipa - Japan Piano Center Ljubljana

14. april 2013

Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Tajda Randl Klavir 1. nagrada in 1. mesto Melita Estigarribia Villasanti 1. kategorija
2. Gruša Karla Kumer Klavir 2. nagrada in 3. mesto Melita Estigarribia Villasanti 1. kategorija
3. Neža Pogačar Klavir 1. nagrada in 1. mesto Melita Estigarribia Villasanti 2. kategorija
Mednarodno tekmovanje Svirel 2013
6. april - 14. april 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lucija Cerjak Flavta Kategorija B pihala Diana Štih Damijana Avšič bronasto priznanje (89 točk)
2. Živa Grobelnik Citre Kategorija B brenkala Doroteja Bedenik 1. mesto (finalistka)
Dnevi kitare, Krško 2013
6. april - 7. april 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Julijan Zakonjšek Kitara 1. kategorija Urša Tekavc zlato priznanje (92,00 točk)
2. Hana Robič Kitara 1. kategorija Anja Žafran zlato priznanje (91,67 točk)
3. Jaša Sagadin Kitara 1. kategorija Mateja Žnidar Dorič zlato priznanje (90,33 točk)
4. Melanija Hadolin Kitara 2. kategorija Mateja Žnidar Dorič zlato priznanje (93,33 točk)
5. Jaka Križnik Kitara 2. kategorija Urša Tekavc zlato priznanje (90,00 točk)
6. Eva Pišek Kitara 2. kategorija Urša Tekavc srebrno prizanje (88,67 točk)
7. Zala Silovšek,
Val Vovk Petrovski,
Luka Sitar
Kitara Kategorija komorna igra 2 Marija Alatič zlato prizanje (97,33 točk) z 2. nagrado
42. Tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije
11. marec - 21. marec 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Lara Riga Oboa Kategorija oboa 1. a Mojca Slokan Magdalena Navodnik srebrna plaketa (93 točk)
2. Jana Ušen Klavir Kategorija klavir 1. b Irena Kralj srebrna plaketa (90,20 točk)
3. Neža Pogačar Klavir Kategorija klavir 1. a Melita Estigarribia Villasanti zlata plaketa in tretja nagrada (96,80 točk)
4. Tjaša Jazbinšek Klavir Kategorija klavir 1. a Primož Mavrič bronasta plaketa (89,40 točk)
5. Nika Novak Flavta Kategorija flavta 1.a Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (93,80 točk)
6. Iza Štih Flavta Kategorija flavta 1.a Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (92,60 točk)
7. Estera Kos Flavta Kategorija flavta 1.a Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (91,80 točk)
8. Katarina Nikolčić Flavta Kategorija flavta 1.c Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti srebrna plaketa (91,80 točk)
16. Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja
12. februar - 14. februar 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Kategorija klavir 1.a Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in 3. mesto (95,20 točk)
2. Tjaša Jazbinšek Klavir Kategorija klavir 1.a Primož Mavrič zlato priznanje (93,60 točk)
3. Tajda Randl Klavir Kategorija klavir 1.a Melita Estigarribia Villasanti srebrno priznanje (84,20 točk)
4. Jana Ušen Klavir Kategorija klavir 1.b Irena Kralj zlato priznanje (90,40 točk)
5. Urška Gubenšek Klavir Kategorija klavir 1.b Tjaša Gorišek Regoršek bronasto priznanje (70,80 točk)
6. Breda Polak Klavir Kategorija klavir 1.c Melita Estigarribia Villasanti srebrno priznanje (80,00 točk)
7. Lara Riga Oboa Kategorija oboa 1. a Mojca Slokan Magdalena Navodnik zlato priznanje (90,20 točk)
8. Lucija Cerjak Flavta Kategorija flavta 1. b Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti srebrno priznanje in 4. mesto (88,50 točk).
9. Katarina Nikolčić Flavta Kategorija flavta 1. c Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in 2. mesto (93,33 točk)
10. Iza Štih Flavta Kategorija flavta 1. a Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in 3. mesto (93 točk)
11. Estera Kos Flavta Kategorija flavta 1. a Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje (90,5 točk)
12. Nika Novak Flavta Kategorija flavta 1. a Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje (90 točk)
2. Mednarodno tekmovanje pianistov Ivan Rijavec v Sp. Idriji
26. januar - 27. januar 2013
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Mali pianisti Melita Estigarribia Villasanti 1. nagrada (97 točk)
2. Martin Žekar Klavir Začetniki Irena Kralj 2. nagrada (92 točk)
3. Laura Jelen Klavir Mali pianisti Irena Kralj 2. nagrada (91 točk)
4. Tajda Randl Klavir Začetniki Melita Estigarribia Villasanti 2. nagrada (90 točk)
5. Gruša Karla Kumer Klavir Začetniki Melita Estigarribia Villasanti 3. nagrada (89 točk)
6. Kim Pavlič Klavir Napredni pianisti Irena Kralj 3. nagrada (85 točk)
1. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov Insula 2012
15. december - 16. december 2012
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Kategorija A Melita Estigarribia Villasanti 1. mesto in zlata plaketa (93,33 točk)
Mednarodno tekmovanje pihalcev Anton Eberst
29. november - 2. december 2012
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Aljaž Jazbinšek Klarinet Kategorija A Edvard Rebernik Damijana Avšič je odlično zastopal glasbeno šolo
8. mednarodno glasbeno tekmovanje ARS nova (Trst, Italija)
28. november - 4. december 2012
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Estera Kos Flavta Kategorija A Diana Štih Melita Estigarribia Villasanti druga nagrada (94 točk)
1. mednarodno klavirsko tekmovanje "Aci Bertoncelj" 2012
26. oktober - 28. oktober 2012
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Neža Pogačar Klavir Kategorija junior Melita Estigarribia Villasanti zlato priznanje in nagrada publike