3. februar 2020
Seminar za kitariste


 



 

SEMINAR ZA KITARISTE:
Darko Bageski, prof.
32


Sreda, 5. 2. 2020, učilnica 114
9:00 – 9:30 Miha Šorn, 3.r. Neznani skl.: Tango
N. Clement: Valse pour Oliver
9:30 – 10:00 Aidan Ermenc, 3.r. M. Linnemann: Antonino
10:00 – 10:30 Iva Inti Prgić, 5.r. A. Denss: Allemande d'Amour
10:30 – 11:15 Max Mravljak, 2.r. T. Tisserand: Septembre
M. Carcassi: Rondo
11:15 – 12:00 Aljaž Lamot, 2.r. T. Tisserand: Lonely Blues
12:00 – 12:30 Marko Šolajić, 3.r. G. Montreuil: Karina
M. Linnemann: Piraten
12:30 – 13:00 Lana Banović, 4.r. M. Linnemann: Murmures
13:00 – 13:30 Matija Birk, 2.r. M. Carcassi: Menuet
T. Tisserand: Valse du dimanche
13:30 – 14:00 Iza Cukjati, 5.r. F. Carulli: Alla Polacca
M. Lončar: A day in April
 


SEMINAR ZA KITARISTE:
Darko Bageski, prof.
 


Četrtek, 6. 2. 2020, učilnica 202
9:30 – 10:30 Lana Oblak, 6.r. H. Villa – Lobos: Mazurka Choro
M. Droždžovski: Bossa for Everyday
J. Pernambuco: Sons de Carrilhoes
10:30 – 11:00 Neja Granić, 2.r. T. Tisserand: Ballade
V. N. Paradiso: Tango Portenio
11:00 – 11:30 Žana Banović, 2.r. Neznani skl.: Greensleeves
G. Montreuil: Prva ljubezen
11:30 – 12:00 Aleš Guček, 1.r. Španska: Malaguena
12:00 – 14:00 ODMOR  
14:00 – 15:00 Pia Gracl, Jaka Habot, Katarina Kuzman, Klara Rizmal K. Jenkins: Palladio
F. Goudard: Ama Gochoa
Makedonska: Jovano Jovanke
15:00 – 15:30 Hana Dedić, 1.r. Ruska: Na majčici Nevi
Španska: Malaguena
15:30 – 16:00 Žiga Novak, Nejc Sentočnik, Aidan Ermenc M. Linnemann: Old cotton – picker's song
 

SEMINAR ZA KITARISTE:
Zoran Krajišnik, prof.



Sreda, 5. 2. 2020, Dvorana GŠ
9:00 – 9:30 Hana Hol, 2.r. G. Montreuil: Vrtiljak
T. Tisserand: Valse du dimanche
9:30 – 10:00 Ajda Falant, 2.r. G. Montreuil: Prva ljubezen
V. N. Paradiso: Aria D Opera
10:00 – 10:30 Tara Novak, 2.r. A. Politi: Preludio
J. Buscaglia: Adrianita
10:30 – 11:15 Pia Gracl, Jaka Habot, Katarina Kuzman, Klara Rizmal
(kvartet kitar)
K. Jenkins: Palladio
F. Goudard: Ama Gochoa
Makedonska: Jovano Jovanke
11:15 – 12:00 Pia Gracl, 6.r. A. Strajnar: Pravljica za Mihca
F. Carulli: Alla Polacca
12:00 – 14:00 ODMOR  
14:00 – 14:30 Gaja Brence, Iva Inti Prgić, Ajda Omladič, Ana Kristina Obreza D. Kreidler: Rumba
14:30 – 15:00 Matija Birk, 2.r. T. Tisserand: Valse du dimanche
M. Carcassi: Menuet
15:00 – 15:30 Max Mravljak, 2.r. T. Tisserand: Septiembre
M. Carcassi: Rondo
 

SEMINAR ZA KITARISTE:
Zoran Krajišnik, prof.


Četrtek, 6. 2. 2020, učilnica 114
10:00 – 10:30 Pia Vinarnik, 2.r. V. N. Paradiso: Romanca
Španska: Adrianita
10:30 – 11:30 Iza Cukjati, 5.r. F. Carulli: Alla Polacca
M. Lončar: A day in April
11:30 – 12:00 Iva Inti Prgić, 5.r. A. Denss: Allemande d'Amour
12:00 – 14:00 ODMOR  
14:00 – 14:45 Lana Oblak, 6.r. H. Villa – Lobos: Mazurka Choro
M. Droždžovski: Bossa for Everyday
J. Pernambuco: Sons de Carrilhoes
14:45 – 15:30 Lana Oblak, Maša Šuster, Jaka Kveder, Ula Beltram
(kvartet kitar)
T. Tisserand: Valse Venezuelienne
C. Machado: Ciranda (Roda, Roda)
R. Paulsen – Brahnsen: Ballo picollo
 
15:30 – 16:00 Pina Polona Trobiš, 3.r. F. Tarrega: Preludij v e – molu
M. Linnemann: Piraten suite (Die Piraten torkeln zu Bett, nachdem sie ihren Beutezug gefeiert haben)
 

SEMINAR ZA KITARISTE:
Bojan Ivanovski, prof.


Sreda, 5. 2. 2020, učilnica 202
10:00 – 10:30
 
Manca Krašovec, 3.r. K. Schindler: We Will Meet Again
M. Linnemann: Rhythm Section
10:30 – 11:15 Lana Oblak, Eva Gorišek
(flavta, kitara)
L. Zeppelin (prir. Matic Dolenc): Stairway To Heaven
C. Domeniconi: Sonatina Mexicana
11:15 – 12:00 Lana Oblak, Maša Šuster, Jaka Kveder, Ula Beltram
(kvartet kitar)
T. Tisserand: Valse Venezuelienne
C. Machado: Ciranda (Roda, Roda)
R. Paulsen – Brahnsen: Ballo picollo
12:00 – 14:00 ODMOR  
14:00 – 14:30 Matija Birk, 2.r. T. Tisserand: Valse du dimanche
M. Carcassi: Menuet
14:30 – 15:00 Nuša Bohak, 5.r. M. Droždžovski: Winter Story
15:00 – 17.00 Komorna zasedba Sting: Shape Of My Heart
Rolling Stones: (I Can't Get No) Satisfaction
 

SEMINAR ZA KITARISTE:
Bojan Ivanovski, prof.

Četrtek, 6. 2. 2020, Dvorana GŠ
 
9:30 – 10:00 Komorna zasedba Trad.:La Cucaracha
10:00 – 10:30 Tilen Sitar, 2.r. M. Carcassi: Andantino
M. Langer: Herbst '87
10:30 – 11:00 Tin Lipovšek, 5.r. T. Tisserand: Armor
11:00 – 11:30 Nina Kočevar, 2.r. K. Schindler: Mambo
F. Carulli: Andante
11:30 – 12:00 Rok Remic, Matija Birk, Max Mravljak
(trio kitar)
T. Tisserand: Rumba Marica
12:00 – 14:00 ODMOR  
14:00 – 14:30 Sara Paunović, Bor Kodrun, Matevž Hrboka, Aljaž Lamot
(kvartet kitar)
L Bonfa: Black Orpheus
14:30 – 15:00 Ana Kristina Obreza, 5.r. Sting (arr. M. Langer): Fields of Gold
15:00 – 15:30 Ajda Omladič, Iva Inti Prgić, Gaja Brence, Ana Kristina Obreza Sting (arr. M. Langer): Fields of Gold
15:30 – 16:00 Aljaž Lamot, 2.r. T. Tisserand: Lonely Blues

Nazaj