Telefon: 03 710 28 60, 051 454 457, fax: 03 710 28 61
Dosežki učencev

Guitar art festival 2018 (Beograd, Srbija)

16. marec - 21. marec 2018

zap. ime in priimek instrument kat. mentor korepetitor uspeh
1. Maša Šon Neuholt,
Nuša Jurjovec,
Ema Brglez
Kitara,
Komorna igra
Komorna glasba 2. kategorija Marija Alatič 2. nagrada (91 točk)
2. Ema Brglez,
Polon Pascal Trobiš,
Tina Brglez,
Neža Četina,
Pina Polona Trobiš
Komorna igra,
Kitara
Komorna glasba 2. kategorija Marija Alatič 3. nagrada (84,25 točk)
3. Maša Šon Neuholt,
Nuša Jurjovec,
Neža Četina
Kitara Komorna glasba 2. kategorija Marija Alatič 81,25 točk

10. mednarodno glasbeno tekmovanje za soliste in komorne skupine Svirél

12. marec - 8. april 2018

zap. ime in priimek instrument kat. mentor korepetitor uspeh
1. Eva Gorišek Flavta Disciplina: Pihala solo; Kategorija: Junior Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti 94 točk
2. Julija Krajnc,
Eva Gorišek,
Liza Tkalčec,
Neža Kodrun
Klavir,
Flavta
Disciplina: Komorne skupine s pihali, trobili in tolkali; Kategorija: Elementary Melita Estigarribia Villasanti,
Agata Gojkošek
Zlato priznanje (95,5 točk)
3. Iza Štih,
Klemen Kodrun,
Tajda Randl
Flavta,
Klarinet,
Klavir
Disciplina: Komorne skupine s pihali, trobili in tolkali; Kategorija: Intermediate Agata Gojkošek,
Edvard Rebernik,
Melita Estigarribia Villasanti
Srebrno priznanje (93 točk)

47. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije

5. marec - 17. marec 2018

zap. ime in priimek instrument kat. mentor korepetitor uspeh
1. Eva Dušak Kaučič Citre Citre 1.a Irena Tepej srebrna plaketa (91 točk)
2. Maša Strmec Citre Citre 1.b Irena Tepej srebrna plaketa (94 točk) in 3. nagrada
3. Luka Srebre Kontrabas Kontrabas 1.b Janez Avšič Damijana Avšič zlata plaketa (97 točk), 2. nagrada in posebno priznanje najbolj obetavnemu tekmovalcu v najnižji kategoriji tekmovanja
4. Julija Krajnc,
Eva Gorišek,
Liza Tkalčec,
Neža Kodrun
Klavir,
Flavta
Komorne skupine s pihali 1.a Melita Estigarribia Villasanti,
Agata Gojkošek
zlata plaketa (96,2 točk)
5. Iza Štih,
Klemen Kodrun,
Tajda Randl
Flavta,
Klarinet,
Klavir
Komorne skupine s pihali 1.b Agata Gojkošek,
Edvard Rebernik,
Melita Estigarribia Villasanti
srebrna plaketa (94,2 točk)
6. Pia Gracl Kitara Kitara 1.a Matic Dolenc zlata plaketa (95,2 točk)
7. Lana Oblak Kitara Kitara 1.a Urša Tekavc zlata plaketa (95 točk)
8. Lana Krajnc Kitara Kitara 1.c Urša Tekavc srebrna plaketa (91,2 točk)
9. Eva Pišek Kitara Kitara 1.c Urša Tekavc srebrna plaketa (90 točk)

Mednarodno spletno glasbeno tekmovanje (Beograd, Srbija)

15. februar - 1. marec 2018

zap. ime in priimek instrument kat. mentor korepetitor uspeh
1. Iza Štih,
Klemen Kodrun,
Tajda Randl
Flavta,
Klarinet,
Klavir
Komorne skupine/2. kategorija Agata Gojkošek,
Edvard Rebernik,
Melita Estigarribia Villasanti
I. nagrada (96,66 točk) in 2. mesto v kategoriji

24. mednarodno tekmovanje Mladi virtuozi (Zagreb, Hrvaška)

14. februar - 18. februar 2018

zap. ime in priimek instrument kat. mentor korepetitor uspeh
1. Ema Oblak Klavir II. kategorija Magdalena Navodnik odlično zastopanje glasbene šole


KOLEDAR DOGODKOV
sreda, 25.04.2018
Žalec, ob 17:00
četrtek, 26.04.2018
Žalec, ob 18:30
torek, 15.05.2018
Ob 19:30
GALERIJA
AVDIO & VIDEO
Copyright © 2011 Glasbena šola Risto Savin Žalec  |  eGlasbenaŠola.si